Generalny wykonawca budowlany inwestycji

Działamy na rynku od 1992 roku. Jako generalny wykonawca budowlany inwestycji jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem z doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne i sprzętowe. Zapewniamy kompleksowe generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych i obiektów przemysłowych. Począwszy od pomocy przy uzyskaniu stosownych pozwoleń, aż po budowę hal produkcyjnych, magazynów i innych inwestycji budowlanych.

Jako generalny wykonawca budowlany pomożemy również w ich wykończeniu oraz wykonamy instalacje technologiczne. Zaprasamy do kontaktu.

generalny wykonawca budowlany inwestcji generalne wykonawstwo

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Od projektu po wykonanie - zapewniamy wszystko czego potrzebujesz

Projekty, harmonogramy,
nadzór

Wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów i architektów umożliwia nam generalne wykonawstwo obiektów lub hali i dostsowanie do indywidualnych potrzeb. Dbamy o bezpieczeństwo, ergonomię pracy, funkcjonalność i wysoką trwałość.

Produkcja, budowa, montaż, relokacje maszyn i sprzętu

Jako doświadczony generalny wykonawca budowlany, do produkcji hal oraz budowy obiektów budowlanych korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym, a nasze konstrukcje są zgodne z normami ISO.

Instalacje
i zagospodarowanie terenu

Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu – wykopy, brukowanie, ogrodzenia, bramy. Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, przeciwpożarowymi, oświetleniowymi, fotowoltaicznymi, elektrycznymi.

Generalny wykonawca budowlany inwestycji

Jeśli jesteście Państwo akurat w trakcie realizacji inwestycji budowlanej to generalny wykonawca pomoże poprowadzić inwestycję w sposób szybki, sprawny i bezproblemowy. Nasza oferta polega na tym, że jako generalny wykonawca przejmujemy wszystkie procesy niezbędne do wybudowania obiektu.

Państwo jako inwestor nie musicie się martwić taki sprawami jak przebieg prac, załatwianie odpowiednich dokumentów. To my będziemy zatrudniać poszczególnych podwykonawców i zajmować się monitorowaniem prowadzonych prac.

Generalne wykonawstwo

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i przez ten okres czasu zbudowaliśmy dużą bazę solidnych podwykonawców którzy są wiarygodni, posiadają duże doświadczenie, a w swoich szeregach znakomitych fachowców. Mogą Państwo mieć pewność, że inwestycja którą realizujemy będzie wykonywana w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Ponadto nad przebiegiem prac czuwa zespół świetnie wykwalifikowanych architektów, projektantów oraz inżynierów.

Świadcząc usługi generalnego wykonawstwa skupiamy się na tym, aby klient otrzymał hale produkcyjne, magazyny oraz inne obiekty budowlane i przemysłowe, wykonane w taki sposób żeby w 100% spełniały one wszystkie niezbędne wymogi. Jednocześnie zawsze dążyliśmy i naturalnie dążymy dalej do maksymalnej optymalizacji Państwa kosztów.

W tym zakresie negocjujemy ceny narzędzi, materiałów budowlanych a także wszelkich niezbędnych akcesoriów potrzebnych do wykończenia budynku. Mamy taki możliwości, ponieważ posiadamy sprawdzonych dostawców, a dzięki temu że nasze zamówienia opiewają na duże kwoty mamy możliwość uzyskania korzystnych rabatów.

Dodatkowym plusem dla nas jako firmy zajmującej się generalnym wykonawstwem jest to, że posiadamy solidnych partnerów i szybki dostęp do wszelkiego rodzajów materiałów budowlanych w dobrych cenach.

Generalny wykonawca inwestycji - zakres usług

Generalne wykonawstwo obejmuje budownictwo przemysłowe, a wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i budowie hal przemysłowych, magazynów a także zakładów produkcyjnych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców działających w rożnych sektorach gospodarczych.

  • przygotowanie wstępnej koncepcji budynku, analizę zapotrzebowania jak również przybliżonego kosztorysu,
  • prace budowlane i montażowe - tutaj usługi polegają na dowozie na teren budowy materiałów, następnie nasze ekipy będą prowadzić prace budowlane takie jak budowa ścian, dachów, stropów i wszystkie inne, które będą konieczne,
  • sporządzenie projektu budynku - nasza firma zatrudnia architektów i projektantów, którzy stworzą indywidualny projekt inwestycji. W fazie projektowania nasi architekci i projektanci będą z Państwem konsultować poszczególne etapy prac.
  • prace żelbetowe - prace obejmują między innymi posadowienie słupków, podciągów oraz stropów, a także zbrojenie ramp i podjazdów pod hale czy magazyny,
  • prace wykończeniowe - czyli wszystkie te prace dzięki którym budynek znajdujący się w stanie surowym będzie gotowy do oddania,
  • prace ziemne i fundamentowe - w tym zakresie przygotujemy teren pod budowę poprzez wytyczenie przez geodetę położenia hali oraz wykonamy inne prace, takie jak na przykład usunięcie wierzchniej warstwy gruntu czy też wylanie i zabezpieczenie płyty fundamentowej,
  • projektowanie i montaż instalacji,
  • obróbki blacharskie i montaż wykładziny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapewniamy wsparcie i doradztwo przez cały proces. Otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie planowanej inwestycji.

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Copyright © 2023 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl