Budowa domów Katowice pod klucz

Na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Budowa domów Katowice to oferta skierowana do osób indywidualnych, które chcą wybudować dom jednorodzinny, bliźniaczy, szeregowy, jak również firm, które potrzebują kilku domów do budowy osiedla czy też budynków przemysłowych. Dostarczamy wszystko czego potrzebujesz do budowy domu w Katowicach pod klucz od A do Z. Oferujemy również budowę do stanu surowego lub deweloperskiego. Zajmujemy się usługami projektowymi, montażowymi, budowlanymi, wykończeniowymi, tworzymy instalacje.

  • roboty murarskie,
  • tynkowanie,
  • ocieplenie oraz wykonanie elewacji,
  • prace dekarskie,
  • stolarkę okienną i drzwiową,
  • montaż bram garażowych,
  • wykonanie instalacji hydraulicznej, elektrycznej, teletechnicznej, CO
  • zagospodarowanie terenu w tym brukowanie, wykonanie ogrodzenia itp.
budowa domów katowice pod klucz
Od projektu po wykonanie

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz do budowy domu

Projekt i załatwienie niezbędnych formalności

Dostosujemy projekt domu do Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponujemy solidne i nowoczesne rozwiązania. Zgromadzimy niezbędne pozwolenia, dokumenty i formalności potrzebne do budowy.

Budowa i stały nadzór nad postępem prac

Wykonujemy wszystkie prace od fundamentów i robót ziemnych po elewację, instalacje i prace wykończeniowe. Na bieżąco pilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały w zaplanowanym terminie.

Wykonanie instalacji i zagospodarowanie terenu

Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu – wykopy, brukowanie, ogrodzenia, bramy. Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, przeciwpożarowymi, oświetleniowymi, fotowoltaicznymi, elektrycznymi.

Budowa domów pod klucz Katowice

Planujesz w najbliższej przyszłości rozpocząć budowę domu dla siebie i swojej rodziny w Katowicach lub okolicach? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych dla klientów indywidualnych. Pomożemy Ci na każdym etapie związanym z budową Twojego domu. Zawsze będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie oraz rady.

Ograniczamy formalności do minimum przy budowie domu w Katowicach

Budowa domu wiążę się z załatwianiem wielu różnych formalności w jej trakcie oraz z kompletowaniem różnych dokumentów. Zdajemy sobie sprawę, że cenisz swój czas, dlatego chętnie Cię w tym wyręczymy. Twoje zaangażowanie w tej kwestii ograniczymy do niezbędnego minimum. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, to na nas będą ciążyć kwestie związane z zapewnieniem odpowiednich ludzi do pracy - zarówno kierownika budowy, jak i doświadczonej ekipy budowlanej. To my będziemy prowadzić dziennik budowy i kompletować inne wymagane dokumenty. Gdy budowa domu będzie już zakończona przygotujemy wszystkie dokumenty, które są niezbędne do dokonania odbioru budynku w Nadzorze Budowlanym.

Budowa domu Katowice - od 1992 na rynku

Budowa domu to skomplikowana sprawa. Należy znać nie tylko prawo budowlane, ale również standardy i zasady budowy domów oraz umieć zastosować je w praktyce. Jeżeli ta tematyka jest Ci obca, to zamiast poświęcać czas na dokształcanie się w tym temacie, po prostu zdecyduj się na skorzystanie z usług specjalistów. Będzie to najlepsze możliwe rozwiązanie.

W skład naszego zespołu wchodzą świetni specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Ich doświadczenie pozwala nam na realizację praktycznie wszystkich inwestycji budowlanych - od tych małych i stosunkowo prostych, po duże i o większym stopniu trudności. Skorzystaj z naszych usług, a będziesz miał pewność, że Twój dom został wybudowany zgodnie ze sztuką budowlaną. Nasza wiedza pozwala nam również na weryfikację projektów budowlanych i optymalizację kosztów. Zawsze chętnie pomagamy naszym Klientom i wspieramy ich w kolejnych etapach budowy.

Wyjaśniamy wszystko co związane z budowa domów jednorodzinnych

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o budowie domu nigdy nie jest prosta i łatwa do podjęcia. W końcu to jedna z najważniejszych decyzji, które podejmujesz w życiu. Dodatkowo proces budowy domu pewnie wydaje Ci się dużym i trudnym przedsięwzięciem. Jednak wcale nie musi taki być. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku. Nie tylko wyjaśnimy wszystkie etapy budowy domu, ale dużą część z nich wykonamy za Ciebie. Dodatkowo już na początku naszej współpracy poznasz koszt budowy swojego wymarzonego domu.

Projekt budowy domu pod klucz

Jeżeli jeszcze nie masz wybranego projektu budowlanego, to chętnie Ci w tym pomożemy. Doradzimy, na co zwrócić uwagę i pomożemy zaadaptować projekt budowlany wybrany z bazy gotowych produktów z wyceną. Jeżeli żaden z tych projektów nie przypadnie Ci do gustu albo po prostu marzy Ci się coś innego, to chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projektu domu zgodny z Twoimi wytycznymi i uwzględniający Twoje preferencje. Jeżeli posiadasz już projekt budowlany domu, to również nie jest to dla nas żaden problem. Chętnie wybudujemy dla Ciebie dom w oparciu o ten projekt.

Jak sam widzisz opcji jest kilka. Bez problemu dostosujemy się do Ciebie i do Twoich wymagań.

Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę domu w Katowicach

Jeżeli nie posiadasz jeszcze pozwolenia na budowę domu, to chętnie Ci w tym pomożemy. Nie tylko pokażemy Ci, jak prawidłowo wypełnić wniosek, ale również pomożemy w zebraniu wszystkich dokumentów, które należy do tego wniosku dołączyć. Z pewnością pomoże to w sprawnym uzyskaniu pozwolenia na budowę i ograniczy ryzyko, że złożona dokumentacja będzie wymagała uzupełnienia.

Wykonamy przyłącza budowlane

Jeżeli Twoja działka jest nieuzbrojona, to konieczne jest wykonanie przyłączy gazowych, energetycznych, wodnych i kanalizacyjnych. W pierwszej kolejności trzeba zająć się wszystkimi formalnościami z tym związanymi, a następnie wykonać te przyłącza. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to oba te etapy zostaną wykonane przez nas w możliwie najkrótszym terminie.

Buduwa domu Katowice - stan surowy zamknięty

Jeżeli mamy już wybrany projekt budowlany, udało nam się zdobyć pozwolenie na budowę oraz wykonać przyłącza budowlane, to możemy już przejść do kolejnego etapu, jakim jest rozpoczęcie właściwej budowy domu. W pierwszej kolejności przygotowujemy fundamenty pod budowę domu, postawimy ściany, przygotowujemy stropy, schody, kominy i inne wymagane elementy, po wykonaniu których mamy postawiony dom w stanie surowym otwartym. W kolejnym etapie montujemy dach, drzwi zewnętrzne i okna. Po wykonaniu tych czynności dom będzie w stanie surowym zamkniętym.

Budujemy domy również do stanu deweloperskiego

Jeżeli mamy już postawiony dom w stanie surowym zamkniętym, to możemy przejść do kolejnego etapu budowy w skład którego wchodzi przede wszystkim wyposażenie domu we wszystkie media, czyli wykonanie kompletnych instalacji niezbędnych do funkcjonowania. Zaliczamy tutaj głównie sieci wodno-kanalizacyjne, alarmowe i elektryczne, ale również punkty telewizyjne i telefoniczne. Oprócz wykonywania instalacji na tym etapie wykonujemy również wylewki na podłogach i wykańczamy ściany. Dodatkowo ocieplamy budynek i wykańczamy elewację zewnętrzną. Po zakończeniu tych wszystkich czynności stan domu jest określany jako stan deweloperski.

Budujemy domy pod klucz dopasowane do Ciebie

Dom wykończony pod klucz to taki, w którym wszystko jest już wykończone i można od razu się wprowadzać i mieszkać. Na tym etapie wykonujemy takie prace jak malowanie ścian, układanie podłóg, montaż drzwi wewnętrznych oraz parapetów i wiele innych. Katalog działań, które możemy dla Ciebie wykonać na tym etapie jest naprawdę szeroki i tylko od Ciebie zależy co konkretnie zostanie przez nas wykonane.

Po zakończeniu tych prac dom jest teoretycznie gotowy do zamieszkania. Jednak, aby było to możliwe, należy przeprowadzić formalny odbiór domu przez odpowiednie służby. Odbiór domu ma na celu sprawdzenie wszystkich znajdujących się w budynku instalacji. Dodatkowo podczas odbioru sprawdzane jest czy budynek został wybudowany zgodnie z projektem, który był przedstawiony na etapie starania się o pozwolenie na budowę.

Żeby pozytywnie przejść całą procedurę związaną z odbiorem domu należy również przygotować wiele dokumentów. Ze swojej strony zapewniamy wsparcie również w tym aspekcie, dzięki czemu dla naszych Klientów nie będzie to stresująca i wymagająca procedura. Po otrzymaniu odbioru budynku już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się do niego wprowadzić.

Pomagamy w zagospodarowaniu terenu wokół domu

Jeśli takie będzie Twoje życzenie, to chętnie pomożemy Ci również w zagospodarowaniu terenu wokół budynku. Pomożemy w wyznaczeniu odpowiednich ścieżek i chodników, wykonamy dla Ciebie taras, podjazd, schody zewnętrzne, zamontujemy ogrodzenie i bramę wjazdową. Podobnie jak w innych przypadkach, katalog naszych usług jest szeroki i możesz go bez problemu dostosować do swoich potrzeb. Chętnie Ci pomożemy w takim zagospodarowaniu terenu, żeby było ono nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Jak pewnie zdążyłeś już zauważyć świadczymy naprawdę szeroki wachlarz usług związanych z budową domu poczynając od wyboru projektu i załatwiania formalności, poprzez fizyczną budowę domu, aż po odbiór budynku i ogarnięcie terenu w jego okolicy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług podejmujesz najlepszą możliwą decyzję. Pomagamy Ci we wszystkim i załatwiamy za Ciebie formalności, mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Nasze zaangażowanie pozwoli Ci ograniczyć problemy i stres związany z budową domu do minimum. Jeśli masz ochotę dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Copyright © 2022 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl