Brukarstwo Żory - układanie kostki brukowej i usługi brukarskie

Na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Brukarstwo Żory wykonujemy rzetelnie, terminowo i sprawnie. Nasza oferta to zestaw kompleksowych usług brukarskich, które zawierają wszystko czego potrzebujesz. Od projektu, zakup i dostarczenie materiałów, przygotowanie nawierzchni, roboty ziemne, układanie kostki brukowej i zagospodarowanie terenu.

Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i maszyny budowlane, które są obsługiwane przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu praca przebiega sprawnie i w ustalonym terminie. Posiadamy bogatą wiedzę techniczną i doświadczenie, dlatego nasze realizacje to solidne rozwiązania na długie lata. Zapraszamy do kontaktu.

Oprócz brukarstwa wykonujemy też:
  • balustrady, ogrodzenia
  • niwelacje terenu i przygotowanie pod budowe
  • prace rozbiórkowe
  • budowa nawierzchni
  • tarasy, altany, baseny, place zabaw itp.
brukarstwo żory usługi brukarskie
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K
Od projektu po wykonanie
Kompleksowe podejście

Zakres naszych usług brukarskich zaczyna się od sporządzenia projektu. Projekt to niezwykle istotna rzecz. Każdy ma inne preferencję, dlatego wspólnie ustalamy najlepsze rozwiązania. Kolejnym etapem jest sporządzenie wyceny na podstawie ustaleń zawartych w projekcie. Koszt brukarstwo Żory obejmuje kompleksowe wykonanie zlecenia, od demontażu starej kostki brukowej, przez prace ziemne, które są podstawą solidnego ułożenia nowej nawierzchni, aż do wykonania nowej kostki. Zajmujemy się również zagospodarowaniem terenu, balustradami, instalacjami.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy niezbędne narzędzia, sprzęt budowlany, a także ciężkie maszyny, bez których niemożliwe jest wykonanie solidnej podbudowy i ciężkich robót ziemnych. O naszym profesjonalizmie przekonało się już wielu klientów z Żor i okolic. Fachowe podejście do realizacji każdego projektu jest gwarancją wieloletniej funkcjonalności kostki brukowej, a co za tym idzie, również satysfakcji klienta.

Terminowość i rzetelność

Od 1992 roku nasza firma dostarcza usługi i produkty najwyższej jakości. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dbamy o to, aby prace przebiegały sprawnie, a realizacja została ukończona w określonym terminie. O jakość wykonanych prac dba nasza kadra inżynieryjno-techniczna z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą techniczną.

Brukarstwo Żory - postaw na sprawdzoną firmę

Zastanawiasz się jak postawić na dobrą firmę wykonującą brukarstwo w Żorach? Na korzyść przemawia za nami wieloletnia obecność na rynku i wysokie doświadczenie w zakresie usług brukarskich, o czym świadczy grono zadowolonych klientów. Wykonanie kostki brukowej to inwestycja na wiele lat. Warto więc zadbać o to, aby wykonali ją prawdziwi fachowcy. W tej sytuacji nie należy oszczędzać. Taka praktyka może z czasem okazać się zgubna. "Tańsza ekipa" niekoniecznie oznacza lepszą ekipę.

Z biegiem czasu może okazać się, że zaoszczędzone pieniądze będą musiały zostać wydanie w kilkukrotnie większej ilości na poprawki lub w skrajnych przypadkach na ponowne wykonanie kostki brukowej. A co z terminami? Zapewne nie chcesz ciągle upominać się o dokończenie inwestycji. Stawiając na naszą firmę wszystkie podobne problemy zostawisz za sobą! Działamy sprawnie i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zlecenie było wykonane w jak najlepszym czasie przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Jasne i klarowne zasady współpracy to jedna z naszych podstawowych zasad. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć nieporozumień. Już na samym wstępie inwestycji informujemy o przewidywanym terminie realizacji, i co najważniejsze - konsekwentnie się go trzymamy. Dlatego więc, jeśli planujesz wykonanie nowej nawierzchni wokół Twojego domu lub firmy nie czekaj dłużej. Zadzwoń do nas i porozmawiamy o Twoim projekcie.

Zalety skorzystania z brukarstwa i profesjonalnych usług brukarskich Żory

Wykorzystanie kostki brukowej jako nawierzchni, oprócz oczywistych walorów estetycznych, niesie za sobą szereg innych korzyści. Jedną z najważniejszych jest czystość. Kostkę brukową bardzo łatwo utrzymać w czystości. Ma to szczególne znaczenie podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Na kostce nie będzie zalegać uporczywe błoto, które pojawia się dosłownie wszędzie - czy to w domu, czy w samochodzie.

Kostka brukowa skutecznie odprowadza również nadmiar wody. Wykonana z odpowiednim pochyleniem zapobiegnie tworzeniu się kałuż. Skoro mowa o czystości oraz odprowadzaniu wody, należy również wspomnieć, że kostka brukowa skutecznie chroni elewacje budynków przed zabrudzeniem. Pozostałymi zaletami kostki brukowej jest jej wysoka odporność na eksploatację, przez co możemy się nią cieszyć przez wiele lat. Nawet w przypadku pojawienia się niewielkich problemów, jak nieznaczne obniżenie się kostki lub jej wybrzuszenie, można w łatwy sposób ją naprawić lub odświeżyć.

Dlaczego postawić na najlepsze usługi brukarskie w Żorach?

Świadczymy profesjonalne usługi brukarskie Żory, zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Tworzymy od małych realizacji typu chodniki, ścieżki po duże parkingi, place, ścieżki rowerowe czy drogi z kostki brukowej. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Z dróg czy parkingów wykonanych z kostki brukowej korzysta wiele osób, dlatego też w układaniu kostki brukowej nie ma miejsca na błędy.

Nasze inwestycje są solidne, trwałe, wygodne, i przede wszystkim równe, tak aby każdy mógł się swobodnie poruszać. Wszystko to możliwe jest jedynie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Profesjonalizm naszej firmy przejawia się również w terminach realizacji inwestycji. Zawsze dokładamy starań, aby uniknąć jakichkolwiek opóźnień. Posiadając szerokie zaplecze sprzętowe, a także najlepiej wykfalifikowaną kardę, w skład której wchodzą projektanci, architekci, operatorzy maszyn i sprzętów budowlanych oraz specjaliści od układania kostki, jesteśmy nawet w stanie na prośbę klienta przyśpieszyć nieco prace budowlane.

Stawiając na naszą firmę, otrzymujesz gwarancję najlepszych usług brukarskich Żory. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia - od najprostszego, po te najbardziej skomplikowane. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Pomożemy stworzyć nową, estetyczną, a co najważniejsze funkcjonalną, trwałą i bezpieczną nawierzchnię wokół Twojego domu czy też firmy. Najwyższy poziom usług brukarskich Żory przełoży się na Twoją satysfakcję oraz pozwoli korzystać z kostki brukowej przez wiele długich lat.

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Copyright © 2023 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl