Budowa domów Rybnik pod klucz

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. Zapewniamy kompleksowe usługi, terminowość, szybki kontakt i rzetelne podejście do każdej realizacji. Budowa domów Rybnik pod klucz jak również stan surowy czy deweloperski. Mamy doświadczenie, odpowiedni sprzęt, maszyny i specjalistów, aby postawić od domu jednorodzinnego, bliźniaczego czy szeregowego po duże osiedla, hale i budynki przemysłowe. Budowa domów w Rybniku to szereg kompleksowych usług projektowych, budowlanych, montażowych, wykończeniowych, zagospodarowanie terenu oraz między innymi:

  • roboty murarskie,
  • tynkowanie,
  • ocieplenie oraz wykonanie elewacji,
  • prace dekarskie,
  • stolarkę okienną i drzwiową,
  • montaż bram garażowych,
  • wykonanie instalacji hydraulicznej, elektrycznej, teletechnicznej, CO
  • zagospodarowanie terenu w tym brukowanie, wykonanie ogrodzenia itp.
budowa domów Rybnik pod klucz
Od projektu po wykonanie

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz do budowy domu

Projekt i załatwienie niezbędnych formalności

Dostosujemy projekt domu do Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponujemy solidne i nowoczesne rozwiązania. Zgromadzimy niezbędne pozwolenia, dokumenty i formalności potrzebne do budowy.

Budowa i stały nadzór nad postępem prac

Wykonujemy wszystkie prace od fundamentów i robót ziemnych po elewację, instalacje i prace wykończeniowe. Na bieżąco pilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały w zaplanowanym terminie.

Wykonanie instalacji i zagospodarowanie terenu

Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu - wykopy, brukowanie, ogrodzenia, bramy. Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, przeciwpożarowymi, oświetleniowymi, fotowoltaicznymi, elektrycznymi.

Budowa domów pod klucz Rybnik

Mieszkasz w Gdańsku lub okolicach i planujesz budowę domu dla siebie w tym rejonie? Jeśli tak, chętnie Ci w tym pomożemy. Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Pomagamy Ci na każdym etapie tej inwestycji i oferujemy swoje wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Pozwól nam sobie pomóc, a razem zbudujemy Twój wymarzony dom!

Budowa domu w Rybniku przy minimum formalności w szybkim czasie

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, z pewnością zaoszczędzisz wiele cennego czasu. Zajmiemy się w Twoim imieniu wszystkimi formalnościami wymaganymi przy budowie domu i zgromadzimy wszystkie wymagane dokumenty - twoje zaangażowanie w ten temat będzie naprawdę minimalne. Dodatkowo to na nas będzie spoczywało zadanie zapewnienia doświadczonego kierownika budowy oraz ekip budowlanych, Ty nie będziesz musiał sobie zaprzątać tym głowy. Dodatkowo dzięki sporządzonej przez nas dokumentacji bez problemu uzyskasz odbiór budynku w Nadzorze Budowlanym.

Kompleksowo budujemy domy na bazie wieloletniego doświadczenia

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w branży budowlanej, to zatrudnienie do budowy domu profesjonalistów będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu nie będziesz musiał dokształcać się z przepisów prawa budowlanego czy uczyć zasad budowy domów. My tą wiedzą dysponujemy i chętnie się nią podzielimy.

W naszym zespole znajdują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Posiadana przez nich wiedza i umiejętności pozwala nam na realizację właściwie każdej inwestycji. Nie ma znaczenia czy planujesz niewielki i prosty dom, czy też dużo większą i bardziej skomplikowaną inwestycję - na pewno sobie z tym poradzimy.

Korzystając z naszych usług będziesz miał pewność, że Twój dom został wybudowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Dodatkowo, nasze doświadczenie bez problemu pozwoli nam na weryfikację projektu i odpowiednie jego dostosowanie, a także optymalizację kosztów. Chętnie udzielimy Ci wskazówek na każdym etapie budowy domu.

Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, aby maksymalnie uprościć budowę domu

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o budowie domu nie należy do najłatwiejszych. Ale skoro już ja podjąłeś, to możesz teraz poczynić kolejne kroki, żeby sobie ułatwić cały proces. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, to chętnie wprowadzimy Cię we wszystkie kwestie związane z budową domu. Wspólnie zaplanujemy kolejne etapy projektu, tak żebyś był zadowolony z ostatecznego rezultatu. Dodatkowo już na samym początku współpracy dowiesz się, ile będzie kosztować budowa Twojego domu. U nas obowiązują jasne zasady.

Etap 1 - Wybór projektu budowlanego

Jeżeli nie posiadasz jeszcze projektu budowlanego to chętnie pomożemy Ci w wyborze gotowego projektu, który będzie pasował do posiadanej przez Ciebie działki budowlanej, a w razie potrzeby pomożemy go zaadaptować. Jeżeli żaden z gotowych projektów nie będzie spełniał Twoich wymagań, możemy przygotować dla Ciebie indywidualny projekt uwzględniający wszystkie Twoje wymagania i preferencje.

Jeżeli natomiast zdążyłeś już zakupić projekt budowlany w innej firmie, to nie jest to dla nas żadna przeszkoda. Bez problemu możemy wybudować dom wg posiadanego przez Ciebie projektu.

To od Ciebie zależy jakiej pomocy oczekujesz od nas na tym etapie - my dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Etap 2 - Uzyskanie pozwolenia na budowę domu w Rybniku

Uzyskanie pozwolenia na budowę często spędza sen z oczu wielu ludziom. Z nami wcale nie musi to być takie trudne. Pomożemy Ci poprawnie wypełnić wniosek i skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, dzięki czemu cały proces przebiegnie tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe. Z nami możesz zapomnieć o konieczności uzupełniania brakujących dokumentów - upewnimy się, że składana przez Ciebie dokumentacja będzie kompletna i wystarczająca, co znacząco ogranicza ryzyko odrzucenia wniosku.

Etap 3 - Wykonanie przyłączy budowlanych do domu

Kolejnym etapem jest wykonanie przyłączy gazowych, elektrycznych, wodnych i kanalizacyjnych. Jest to dosyć czasochłonne zajęcia, gdyż wymaga nie tylko samego fizycznego wykonania tych czynności, ale również załatwienia wcześniej czynności administracyjnych związanych z podpisaniem umów z dostawcami. Z nami nie musisz sam o wszystkim pamiętać - krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały ten etap. Pozwoli to na sprawne ogarnięcie całego tematu przyłączy.

Etap 4 - Wykonanie wszystkich prac na placu budowy domu w Rybniku

Po załatwieniu spraw i formalności związanych z wybraniem projektu budowlanego, zdobyciem pozwolenia na budowę i wykonaniem przyłączy można przystąpić do głównego etapu realizacji inwestycji, jakim jest wykonywanie prac budowlanych.

W pierwszej kolejności wykonujemy prace związane z doprowadzeniem domu do stanu surowego otwartego. W skład tych prac wchodzi przede wszystkim budowa fundamentów, budowa ścian, stropów oraz schodów wewnętrznych oraz budowa komina. Jeśli tak wybudowany budynek wyposażymy jeszcze w dach, drzwi zewnętrzne i okna, to osiągniemy stan surowy zamknięty.

Tak przygotowany budynek należy następnie doprowadzić do stanu deweloperskiego. Wiąże się to z wykonaniem takich czynności jak montaż instalacji niezbędnych do funkcjonowania w domu (np. sieci elektrycznych i alarmowych, sieci wodno-kanalizacyjnych, punktów telewizyjnych), wykonanie wylewek na podłodze oraz wykończenie ścian wewnątrz budynku. Z kolei na zewnątrz wykonamy ocieplenie budynku oraz wykończymy elewację.

Ostatnim etapem związanym z prowadzeniem prac na placu budowy jest wykończenie domu pod klucz, czyli do takiego stanu, który umożliwia wprowadzenie się do domu bez konieczności wykonywania kolejnych prac. Do podstawowych czynności wykonywanych przez nas na tym etapie należy m.in. malowanie ścian i sufitów, układanie podłóg, montaż drzwi wewnętrznych i parapetów. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie wiele innych czynności związanych z wykończeniem domu - katalog świadczonych przez nas usług w tym zakresie jest niezwykle szeroki. Tylko od Ciebie i od Twojego wyobrażenia na temat domu zależy, które czynności zostaną przez nas wykonane.

Po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej czynności wybudowany dom jest teoretycznie gotowy do zamieszkania. Niestety nie jest to takie proste. Żeby oficjalnie móc zamieszkać w budynku musimy dokonać jego odbioru w Nadzorze Budowlanym. Nadzór Budowlany sprawdzi, czy wszystkie instalacje zostały wykonane prawidłowo oraz zweryfikuje, czy wybudowany przez nas budynek zgadza się z projektem budowlanym, który był przez nas dołączony jako załącznik do wniosku o pozwolenie na budowę. W celu otrzymania pozytywnej decyzji i odbiorze musimy również przygotować i dostarczyć do Nadzoru komplet dokumentów. Jeżeli będziesz korzystał z naszych usług, to o nic nie musisz się martwić. Sami zadbamy o to, żeby przygotowana dokumentacja była kompletna i zawierała wszystkie wymagane załączniki. Po otrzymaniu decyzji o pozytywnej weryfikacji przez Nadzór Budowlany, dom jest gotowy do zamieszkania i od razu można się wprowadzać.

Budowa domu Rybnik - ostatni etap to zagospodarowanie terenu

Zagospodarowanie terenu to kolejny element związany z budową domu, w którym możemy Ci pomóc. Na tym etapie pomożemy Ci w wykonaniu różnego rodzaju prac - wytyczymy ścieżki i chodniki, wykonamy podjazd, zbudujemy taras lub schody zewnętrzne, zamontujemy bramę i ogrodzenie. Wachlarz świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki i na pewno znajdzie się coś, w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy do Twoich usług.

Budowa domu to naprawdę spore przedsięwzięcie, które może Cię kosztować wiele stresu i nerwów, jeśli sam się tego podejmiesz. Na szczęście są różne sposoby, które mogą Ci ułatwić wybudowanie domu i znacznie ograniczyć Twoje zaangażowanie. Jednym ze sposobów jest zatrudnienie firmy, takiej jak nasza, która zawodowo zajmuje się kompleksową budową domów i która chętnie pomoże Ci na każdym etapie tej budowy. Jeżeli chciałbyś skorzystać z oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Copyright © 2023 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl