Budowa domów Śląsk pod klucz

Oferujemy usługi budowlane wszelkiego rodzaju wraz z zagospodarowaniem terenu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów Śląsk - pod klucz. Na rynku jesteśmy od 1992 roku. Kompleksowo budujemy domy jednorodzinne, szeregowe i bliźniacze - stan surowy, deweloperski lub "pod klucz". Nasze usługi budowlane, montażowe i wykończeniowe obejmują:

  • roboty murarskie,
  • tynkowanie,
  • ocieplenie oraz wykonanie elewacji,
  • prace dekarskie,
  • stolarkę okienną i drzwiową,
  • montaż bram garażowych,
  • wykonanie instalacji hydraulicznej, elektrycznej, teletechnicznej, CO
  • zagospodarowanie terenu w tym brukowanie, wykonanie ogrodzenia itp.
budowa domów śląsk pod klucz
Od projektu po wykonanie

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz do budowy domu

Projekt i załatwienie niezbędnych formalności

Dostosujemy projekt domu do Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponujemy solidne i nowoczesne rozwiązania. Zgromadzimy niezbędne pozwolenia, dokumenty i formalności potrzebne do budowy.

Budowa i stały nadzór nad postępem prac

Wykonujemy wszystkie prace od fundamentów i robót ziemnych po elewację, instalacje i prace wykończeniowe. Na bieżąco pilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały w zaplanowanym terminie.

Wykonanie instalacji i zagospodarowanie terenu

Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu – wykopy, brukowanie, ogrodzenia, bramy. Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, przeciwpożarowymi, oświetleniowymi, fotowoltaicznymi, elektrycznymi.

Budowa domów pod klucz Śląsk

Rozważasz budowę domu Śląsk lub okolice? Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy. Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące budowy domów na Śląsku. Wspieramy naszych Klientów i pomagamy im na każdym etapie budowy wymarzonego domu. Skorzystaj z naszych usług, a razem zbudujemy dla Ciebie wspaniały dom!

Budowa domu Śląsk - zajmiemy się formalnościami

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami w Twoim imieniu i skompletujemy niezbędną dokumentację, dzięki czemu Ty nie będziesz musiał na to poświęcać swojego cennego czasu. Twój wkład ograniczymy do minimum. Będziemy generalnym wykonawcą Twojego domu, dlatego to właśnie do naszych obowiązków będzie należało znalezienie odpowiedniego kierownika budowy, zapewnienie doświadczonych ekip budowlanych, prowadzenie dziennika budowy i innej wymaganej dokumentacji. Po zakończeniu inwestycji przygotujemy wszystkie dokumenty, które będą potrzebne, żeby dokonać odbioru domu w Nadzorze Budowlanym.

Kompleksowa budowa domu na Śląsk - zajmiemy się wszystkim co potrzebne

Jak wygląda budowa domów na Śląsku? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi być specjalistą w dziedzinie budownictwa. Dla wielu osób prawo budowlane oraz zasady budowy domów to całkowicie obce zagadnienia. Dlatego, zamiast marnować swój czas na dokształcanie się w tej dziedzinie, skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów, którzy zajmą się kompleksową budową domu na Śląsku.

W naszym zespole posiadamy wielu specjalistów z branży budowlanej z olbrzymim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji budowy domów oraz właściwie każdej inwestycji budowlanej - nie tylko tych małych, ale również tych dużych i bardziej skomplikowanych. W naszym portfolio mamy bardzo zróżnicowane projekty. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, to zyskasz pewność, że budowa domu będzie realizowana zgodnie z przepisami i zasadami budowy. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam również na zweryfikowanie projektu oraz optymalizację kosztów budowy. Chętnie doradzamy naszym Klientom i dzielimy się z nimi naszym doświadczeniem.

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego?

Podczas współpracy działamy w oparciu o jasno określone zasady. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o budowie domu jest jedną z najważniejszych w życiu człowieka. W możliwie najbardziej przystępny sposób przekażemy Ci informacje na temat wymogów i standardów budownictwa. Pomożemy Ci zaplanować każdy etap realizacji budowy domu pod klucz na Śląsku. Już na samym początku współpracy przedstawimy Ci kosztorys budowy.

Budowa domów Śląsk - pod klucz lub stan deweloperski

W życiu wielu ludzi w końcu przychodzi ten moment, w którym podejmują decyzję o budowie domu. Czasami mają po prostu dość życia w centrum miasta, gdzie panuje nieustanny zgiełk, a dostęp do przyrody jest niewielki. Nie chcą oni całkowicie odcinać się od zdobyczy cywilizacyjnych dostępnych w miastach, ale zależy im na stworzeniu dla siebie bezpiecznego miejsca, gdzie będą mogli spokojnie żyć przez kolejne lata. Jeśli chodzi o Śląsk, budowa domów może odbywać się w terenach oddalonych od miasta. Nie powinien dziwić fakt, że wiele osób pracujących w miastach, po pracy chętnie wraca do swojego domu na wsi lub na przedmieściach, żeby zwyczajnie odpocząć i naładować "akumulatory" na kolejne dni.

Planując ten krok należy jednak pamiętać, że od podjęcia decyzji o budowie domu na Śląsku do momentu, kiedy faktycznie będzie można w nim zamieszkać, droga jest długa. Trzeba podjąć wiele różnych decyzji, załatwić wiele formalności oraz dopilnować wiele spraw, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na szczęście nie trzeba wszystkiego robić samemu, można skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się sprawami związanymi z budową domu. Nie tylko załatwią wszystkie formalności, ale również zrealizują całą inwestycję. Zajmą się realizacją projektu od początku do samego końca, pomagając swoim Klientom na każdym etapie.

Budowa domów jednorodzinnych z naszą firmą to czyste korzyści

Na rynku działamy już od 1992 roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz szeroką wiedzą, którą ciągle aktualizujemy i poszerzamy. Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami praktycznymi oraz posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Działamy nie tylko w województwie śląskim, ale również na terenie całego kraju.

Zobacz, na co dokładnie możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług podczas budowy swojego wymarzonego domu.

Pomagamy w wyborze działki budowlanej

Pomagamy naszym Klientom już na pierwszym etapie budowy wymarzonego domu, czyli podczas wybierania odpowiedniej działki budowlanej. Zweryfikujemy dla Ciebie wszystkie aspekty techniczne działki, którą jesteś zainteresowany - jej powierzchnię, kształt, rodzaj gruntu, topografię, otoczenie oraz dostęp do mediów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego sprawdzimy, co dokładnie można na tej działce wybudować. Zbadamy jaki jest stan prawny działki oraz sprawdzimy czy w najbliższej okolicy są planowane jakieś inwestycje. Jesteśmy w stanie również pomóc Ci w uzyskaniu źródła finansowania na zakup działki oraz na budowę domu. Dzięki naszemu wsparciu zaoszczędzisz sporo czasu, który w innej sytuacji musiałbyś przeznaczyć na załatwianie tych wszystkich spraw.

Projekty domów pod klucz

Doradzamy naszym Klientom podczas wyboru odpowiedniego projektu oraz pomagamy w adaptacji projektu z oferowanej bazy gotowych projektów z wyceną. Jeżeli żaden z gotowych projektów nie spełni Twoich oczekiwań, to jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie indywidualny projekt domu. W naszej współpracy możemy również wykorzystać gotowy projekt będący już w Twoim posiadaniu. Dostosujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb.

Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenia na budowę stanowi wyzwanie dla większości inwestorów. Z nami nie musisz się o to martwić, gdyż pomożemy Ci także na tym etapie budowy. Pokażemy jak prawidłowo wypełnić wniosek oraz udzielimy wsparcia podczas kompletowania dokumentów, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Wykonanie przyłączy budowlanych

Jeżeli Twoja działka jest nieuzbrojona, to należy wykonać przyłącza energetyczne, gazowe, wodne i kanalizacyjne. Oznacza to, że trzeba nie tylko załatwić niezbędne formalności, ale również fizycznie wykonać te przyłącza. Dzięki naszemu zaangażowaniu uda się to zrobić w możliwie najkrótszym terminie.

Budowa domu - stan surowy zamknięty

Po załatwieniu wszystkich opisanych powyżej formalności można wystartować z fizycznymi pracami na placu budowy. Na tym etapie przygotowujemy fundamenty, stawiamy ściany, przygotowujemy stropy, kominy, schody i inne wymagane elementy, które składają się na stan surowy otwarty. Po zamontowaniu okien i drzwi zewnętrznych oraz położeniu dachu osiągamy stan surowy zamknięty.

Budowa domu - stan deweloperski

Kolejnym etapem budowy jest wyposażenie budynku we wszystkie media, czyli wykonanie kompletnych instalacji niezbędnych do funkcjonowania. Zaliczamy tutaj sieci wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne oraz alarmowe, a także punkty telewizyjne i telefoniczne. Aby uzyskać stan deweloperski konieczne jest również wykończenie ścian i wykonanie wylewek na podłogach oraz ocieplenie budynku i wykończenie elewacji.

Budowa domu pod klucz

Ten etap budowy domu polega na jego wykończeniu tak, aby był on gotowy do zamieszkania. To właśnie na tym etapie montujemy podłogi, parapety, drzwi wewnętrzne i malujemy ściany. Oprócz tego możemy wykonać jeszcze wiele innych czynności, w zależności od tego, jakie są życzenia klienta.

Zajmiemy się zagospodarowaniem terenu wokół domu

To kolejna rzecz z katalogu wykonywanych przez nas usług. Przeprowadzimy niezbędne roboty ziemne, wykonamy podjazdy, tarasy, ogrodzenia oraz schody zewnętrzne, wyznaczymy chodniki oraz zamontujemy bramę. Tylko od Ciebie zależy zakres wykonywanych przez nas prac.

Pomagamy w odbiorze domu

Aby móc zamieszkać w wybudowanym domu konieczne jest dokonanie jego odbioru. W pierwszej kolejności należy sporządzić dokładną dokumentację zawierającą wszystkie wymagane załączniki. Na podstawie zgromadzonych dokumentów przeprowadzany jest odbiór kominiarski oraz odbiór instalacji elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Załatwimy w imieniu Klienta wszystkie formalności, a następnie przekażemy klucze do gotowego domu.

Współpracując z nami otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie planowanej inwestycji. Dzięki takiemu zakresowi oferowanych przez nas usług, zapewniamy wsparcie i doradztwo przez cały proces budowy domu pod klucz na Śląsku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Copyright © 2023 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl