< Wróć do strony głównej
Budownictwo przemysłowe

Wykonujemy wszelkie prace projektowe, budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.

Oferujemy usługę generalnego wykonawstwa w zakresie budowy obiektów przemysłowych takich jak hale magazynowe, obiekty produkcyjne, biurowce czy obiekty użyteczności publicznej.

Kompleksowa realizacja inwestycji – od projektu po wykonanie i oddanie do użytku. Wykonujemy prace budowlane wraz z zagospodarowaniem terenu, prace montażowe i wykończeniowe.

  • Planowanie i doradztwo
  • Przeprowadzenie niezbędnych procedur administracyjnych
  • Projektowanie i harmonogramy prac
  • Stały nadzór nad postępem prac
  • Oddanie obiektu do użytkowania
  • Wsparcie i serwis

Od projektu po wykonanie

Projekty, harmonogramy,
nadzór

Wieloletnie doświadczenie naszych inżynierów i architektów umożliwia nam dostosowanie obiektów lub hali do indywidualnych potrzeb. Dbamy o bezpieczeństwo, ergonomię pracy, funkcjonalność i wysoką trwałość.

Produkcja, budowa, montaż, relokacje maszyn i sprzętu

Do produkcji hal oraz budowy obiektów budowlanych korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym, a nasze konstrukcje są zgodne z normami ISO.

Instalacje
i zagospodarowanie terenu

Oferujemy kompleksowe zagospodarowanie terenu – wykopy, brukowanie, ogrodzenia, bramy. Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, przeciwpożarowymi, oświetleniowymi, fotowoltaicznymi, elektrycznymi.

Budujemy od podstaw

Obiekty produkcyjne

Hale magazynowe

Biurowce

Obiekty użyteczności publicznej

Prefabrykacja i montaż konstrukcji stalowych

Oprócz budowy obiektów przemysłowych, oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju (pomosty, estakady, konstrukcje szkieletowe, podesty, platformy).

Konstrukcje stalowe

Instalacje przemysłowe

Wykonujemy przemysłowe instalacje hydrauliczne, pneumatyczne i grzewcze zgodnie z dokumentacja dostarczoną przez zleceniodawcę. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy zbiorniki ciśnieniowe zgodnie z wymaganiami Dyrektywy 2014/68/UE wdrożonej do prawa polskiego rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 lipca 2016 r. w sprawie wymagań dla urządzeń ciśnieniowych i zespołów urządzeń ciśnieniowych (Dz. U. 2016 poz. 1036).

Zaplecze Produkcyjne
Wybrane realizacje

Posiadamy Certyfikaty

Partnerzy
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
azis@azis.pl
Odwiedź naszą siedzibę
44-304 Wodzisław Śląski
os. 1 Maja 16K
Copyright © 2023 azisbud.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl